Як бібліотекарі ділилися секретами

2023-07-07

/Files/images/nova_23/IMG_20230707_1237334434.jpg

Сьогодні у бібліотеці-філії для дітей №19 залюбки роздавали поради як знімати та монтувати відео на платформі TikTok. Слухачі – актив бібліотечного клубу «Естет». Основа – бібліотечна сторінка. Переглядали ранні відео, робили аналіз, виділяли мінуси та плюси, згодом виробили покрокову інструкцію, як створити відео, що «залетить».

Також ділилися лайфхаками, як зробити закладки трендів, музичного супроводу, ефектів, тощо. Читачі розробили плани створення власних профілів, стратегію додавання відзнятого відео. Спробували вбудований відеоредактор, провели паралелі з відеоредактором Instagram. Наші Секрети майстерності «Знімаємо та монтуємо круте відео» вирішили продовжувати. Якщо ти хочеш бути «в темі» нових трендів, та навчитися знімати круті відео – то залюбки запрошуємо тебе до нашої дружньої команди!