Запрошуємо мрійників!

2024-02-22

/Files/images/rk_2024/Анонс Україна - мрія.png

Запрошуємо всіх мрійників розповісти, якою вони бачать щасливу Україну!

Національна бібліотека України для дітей проводить Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Україна-мрія».

Переможці Конкурсу одержать цінні подарунки, грамоти, відзнаки від героя України, генерала Залужного.

Володарі Гран-прі вирушать у триденний тур найкрасивішими містами України.

Конкурс проводиться серед дітей 2-х вікових груп:

7-13 років та 14-18 років. Тематичний напрям конкурсних робіт – «Україна майбутнього».

у чотирьох категоріях:

Ø малюнок (виконаний олівцями, фарбами, фломастерами у форматі А3);

Ø вироби декоративно-прикладного мистецтва (просторова модель виконана в різних техніках);

Ø текстовий опис (створення есеїв, нарисів та інших описових творів (до 4 аркушів);

Ø віртуальна модель aбo відео сюжет (створення віртуальних ЗD-моделей приміщень та міст майбугнього, монтаж відео сюжетів з імовірних екскурсій новою Україною (до3хв.),ознайомлення з концепцією нової України засобами комп'ютерної композиції, фото-та відеографіки).

На Конкурс приймаються індивідуальні та колективні роботи до 9 квітня. Роботи можна приносити до бібліотеки-філії №19 за адресою: вулиця Героїв України 12 корпус 4 з 10.00 до 17.00 з вівторка по суботу. Контактний телефон: 55-70-86.