Унікальні історії

2024-03-27

/Files/images/rk_2024/IMG_20240327_103649_476.jpg

Бібліотекарі філії №19 пропонують унікальну можливість поглибитися у світ як популярних, так і маловідомих творів книжкової виставки «Книги бібліотечних рекордів». Усі любителі пригод матимуть можливість познайомитись з найцікавішими творами дитячої літератури. Виставка має два розділи: «Найчитаніші» - де зібрано книги найпопулярніші серед читачів нашої бібліотеки. Та «Шукають друзів», розділ,в якому зібрано нові та поки що не популярні книжки. Виставка доповнена рекомендаційним списком літератури «Топ 10 найкращих дитячих книжок року», де зібрано добірку найкращих дитячих книжок, які отримали найвищі літературні премії. Та Web-список посилань на соціальні сторінки популярних українських дитячих письменників.

Одна із книжок саме цієї виставки може стати твоєю улюбленою!