Історії порятунку

2024-04-19

/Files/images/rk_2024/IMG_20240419_095520_273274.jpg

До Дня довкілля бібліотекарі філії №19 провели захід «Місія: порятунок» для школярів 4 класу ліцею «Наукового».

З метою популяризації сучасних енциклопедичних видань та книжкових новинок екологічної тематики розгорнули тематичну поличку «Історії порятунку». Бібліотекарі прочитали дітям зворушливі історії, засновані на реальних подіях, з нової книжки Сашка Дерманського «Клуб врятованих. Непухнасті історії». Оповідки про добро і співчуття, про віру в Перемогу, про вірність та відповідальність перед тими, кого ми приручили дуже схвилювали дітей.

Доповнили захід інтерактивні ігри: складанка «Сірий, ікластий», відгадайка «До колін борода, що за горда хода?», аудіозапитайка «Animal sounds», book-вікторина «Книжки про тварин різних країн». Бурю сміху викликав арт-конкурс, діти малювали дивозвіра Бадяку-маняку, якого вигадала поетеса Неоніла Стефурак.

Наостанок усі присутні пообіцяли, що ніколи не завдаватимуть кривди живим створінням.