Вітаємо 1000 читача

2017-07-26

/Files/images/2017_rk/22.jpg

26 липня бібліотекарі книгозбірні №19 підбили підсумки акції «Стань тисячним читачем! Скажи книзі «Так!», яка тривала з 1 січня по 25 липня.

З початку року кожен новий читач отримував свій індивідуальний порядковий номер і ось він щасливець – володар подарункового сертифікату та цікавих книжок з бібліотечним номером 1000 − учень 6 класу Седінкін Богдан. Сертифікат дає право його володарю записати усіх членів родини до бібліотеки безкоштовно, йому подовжено термін тримання книг вдома до 15 днів і він може користуватися Інтернет-центром, який діє при бібліотеці необмежено до кінця року.

Здивований Богдан коментував: «У мене це перша в житті перемога та дорогоцінна нагорода, обіцяю бути читачем бібліотеки довго-довго та запросити сюди своїх друзів».