Крокуємо містом сонячним

2017-09-14

/Files/images/2017_rk/Місто 2.jpg

Щодня ми ходимо рідними вулицями, які здаються нам нецікавими та буденними. А виявляється поруч багато незвичайного, яке ми не помічаємо: вишукані архітектурні деталі будинків, височенний курган, фортечні вали, сучасні скульптури та пам’ятники…

Які туристичні дива має Кіровоградщина? Де краще відпочити у вихідні всією родиною? Про своєрідну й унікальну природу, культуру, історію міста та області дізнавалися читачі бібліотеки-філії №19 під час туристичної мандрівки «Дива рідної землі». Діти із захоплення переглянули відеофільми «Місто, що здійснює мрії!», «Моя квітуча Україна – Кіровоградщина».

Запалу заходу додавали інтерактивні ігри та вікторини «А чи знаю я свій край?», «Портретна галерея», «Зростай громадянином», під час яких діти змагалися за звання «Почесний знавець міста». Вітаємо Євгена Пурас, який отримав грамоту за найбільшу кількість правильних відповідей.