Як малюки природу вивчали: Story-time

2017-11-10

/Files/images/2017_rk/IMG_20171109_111501.jpg

Хто б міг подумати, що пригоди маленької краплинки води можуть викликати таку бурю емоцій у маленьких читачів! Це важко собі уявити тільки тим, хто не прочитав казку Олеся Ільченка «Мандрівка Дощинки». Бібліотекарі філії №19 вирішили презентувати її вихованцям ДНЗ №67 і … запрацювала уява завзятих театралів! Читачі з завмиранням серця спостерігали за сходом сонця, за зміною настрою хмаринки, за витівками грайливого вітру завдяки гарним ілюстраціям, які створила художник Альона Котова.

Читачі книгозбірні разом з краплинкою помандрували з річки до моря, а потім до величезного океану, погралися з маленькими, різнокольоровими, надзвичайно яскравими рибками у царстві коралів, зустрілися з кумедною і зовсім не страшною рибою-змією муреною, побачили дельфінів, акулу, велетенських китів, загадкового кальмара, та зрозуміли, куди повертається краплинка у кінці своєї подорожі й що означає вислів: «Кругообіг води у природі».

А потім малюки порівнювали мандри Дощинки з пригодами відомого мультяшного героя Капітошки.