Зустріч читачів з Оленою Горобець

2018-10-02

/Files/images/2018_rk/MyCollages(1).jpg

Читачі бібліотеки-філії для дітей №19 познайомилися із прекрасною авторкою Оленою Горобець та чудовою Кицею, яка живе на сторінках книги «Киця з Кропивницького та її друзі». Збірка віршів для дітей вийшла у видавництві «Імекс-ЛТД» у 2018 році. Це друга дитяча книжка Олени і саме її вона присвятила рідному місту. На ілюстраціях можна знайти знайомі кожному жителю Кропивницького місця – це і театр разом з Марком Лукичем, і вежі Дендропарку, і міст через Інгул.

Дітлахи не лише слухали веселі вірші, а й підігравали поетесі, виконуючи бітбокс. Авторка також здивувала малюків тим, що з’явилася в образі Тигра-шаблезуба, одного з героїв її книги.

Нагадаємо, що у 2016 році у книгозбірні №19 Олена Горобець презентувала свою першу дитячу збірку «Горобці-молодці», яка вийшла у київському видавництві «Фонтан Казок».